Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki, ale jeśli tego nie zrobisz, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Aktualności

 • 2019-05-27 09:00:00

  Zdjęcia z budowy obiektu mieszkalnego w Hersbruck Bawaria Niemcy

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. przy budowie obiektu mieszkalnego w Hersbruck Bawaria Niemcy. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2019-04-08 19:04:00

  ZBROJARZ poszukiwany

  ZBROJARZ jest poszukiwany. Branża budowlana. Oferta pracy w Polsce północnej dla osób pełnoletnich. Wyślij swój życiorys lub zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy.

 • 2019-04-08 19:03:00

  CIEŚLA SZALUNKOWY poszukiwany

  CIEŚLA SZALUNKOWY jest poszukiwany. Branża budowlana. Oferta pracy w Polsce północnej dla osób pełnoletnich. Wyślij swój życiorys lub zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy.

 • 2019-04-08 19:02:00

  Praca w Alphabau

  Szukamy pracowników na budowę w Gdańsku. Publikujemy nowe oferty pracy. Aplikuj na wybraną ofertę lub prześlij zapytanie na adres e-mail który znajdziesz w sekcji kontakt. Zapraszamy do przesyłania zapytań.

 • 2019-04-08 19:01:00

  Szukamy pracowników

  Szukamy pracowników do pracy. Trwa rekrutacja. Zachęcamy do przesyłania aplikacji. Więcej w sekcji praca.

 • 2019-04-08 19:00:00

  Zdjęcia z zabudowy kwartału w Gdyni Plac Unii

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. przy zabudowie kwartału w Gdyni Plac Unii. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2019-01-24 17:22:35

  Zdjęcia z kapitalnego remontu DS nr 5 w Gdańsku, ul. Wyspiańskiego

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. przy kapitalnym remoncie DS nr 5 w Gdańsku, ul. Wyspiańskiego. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2018-11-18 16:22:30

  Zdjęcia z budowy domu jednorodzinnego w Otominie

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. przy budowie domu jednorodzinnego w Otominie. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2018-10-18 11:11:44

  Zdjęcia z budowy lodowiska w Tczewie

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. przy budowie podwalin pod halę lodowiska na terenie Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Tczewie. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2018-07-12 11:11:44

  Zdjęcia z budowy Gdańsku Szadółki

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. na terenie budowy centrum logistycznego Panattoni Park w Gdańsku Szadółki. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2018-07-09 12:18:14

  Zdjęcia z budowy lądowiska w Gdańsku

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. na terenie budowy lądowiska dla Helikopterów na dachu szpitala w Gdańsku. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2018-06-10 14:25:16

  Zdjęcia z budowy w Tczewie

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. na terenie budowy Kamienicy Zamkowej w Tczewie. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2017-03-16 12:15:50

  Zdjęcia z budowy Gdańsku Zajezdnia

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. na terenie budowy osiedla Zajezdnia w Gdańsku. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2015-12-15 19:22:01

  Zdjęcia z budowy Gdańsk Matarnia

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. na terenie budowy osiedla Matarnia w Gdańsku. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2015-11-22 18:09:53

  Zdjęcia z budowy w Szczecinie

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. podczas prac remontowych zabytkowej kamienicy w Szczecinie. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2015-10-08 09:26:40

  Zdjęcia z budowy Gdańsk Jelitkowo

  Nowe zdjęcia w galerii obrazujące działalność Alphabau sp. z o.o. na terenie budowy w Gdańsku - Jelitkowie. Wciąż poszukujemy fachowców zainteresowanych pracą. Aplikacje i zapytania dotyczące pracy można przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego lub przesyłać na adres e-mail podany w nagłówku strony.

 • 2015-08-12 11:19:06

  Współpraca z NDI S.A.

  NDI SA to polska spółka wykonawcza funkcjonująca na rynku budowlanym od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Spółka z powodzeniem działa na rynku zamówień publicznych jak i prywatnych. Ponadto, w wybrane projekty oprócz ich budowy angażuje się również kapitałowo, jako ich inwestor bądź współinwestor. NDI posiada doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów z różnych branż, co umożliwia proaktywne prowadzenie procesu inwestycyjnego skutkujące nie tylko efektywną realizacją prac, lecz również często optymalizacją założeń projektowych przy jednoczesnym zachowaniu standardów obiektu.

 • 2015-06-16 18:09:53

  ALPHA BAU SP. Z O.O. współpracuje z FAST S.A.

  FAST S.A. to firma świadcząca specjalistyczne usługi w obszarach anty-korozji, izolacji oraz wyposażenia wnętrz. Oferują wysokiej jakości rozwiązania techniczne i produkcyjne, a także wsparcie i doradztwo - na każdym etapie realizacji. W galerii dodane zostały poglądowe zdjęcia obrazujące obszar współpracy między firmami.